top of page

Kompletní finanční poradenství Jabloň Finanace:

 

Hledáte někoho, kdo by vám pomohl s vašimi financemi? Anebo nejste spokojeni se současným stavem? Pojďme to spolu spravit! Jak to tedy bude vypadat? Potkáme se, abychom se seznámili a domluvili se na časovém harmonogramu jednotlivých kroků. Detailně spolu probereme vaši současnou situaci, tzn. příjmy, výdaje, přání, sny a očekávání a také vás požádám o nahlédnutí do všech aktuálně využívaných smluv (pokud se domluvíme, že si smlouvy půjčím, bude to vždy oproti předávacímu protokolu a vrátím vám je na našem příštím setkání). Zpracuji váš osobní finanční plán. Při našem dalším setkání vám finanční plán odprezentuji, vysvětlím, jak bude fungovat, co je třeba udělat a nabídnu vám konkrétní produkty, které budou logickou součástí vašeho nového plánu. Potkáme se při podpisu vybraných smluv. Protože s klienty udržuji dlouhodobé vztahy, domluvíme se na frekvenci našich dalších setkání. Také se může změnit spousta věcí (vaše situace, nová práce, vyšší příjem, dítě atd. nebo nové produkty na trhu, o kterých budu přesvědčen, že vám přinesou užitek a rád vám je představím) a podle toho bude potřeba upravit váš plán, abychom si stále zachovali přímou cestu k vysněnému cíli. Mojí prioritou je budování dlouhodobého vztahu s klientem, proto upřednostňuji tuto variantu. Nic neplatíte, jsem ohodnocený provizně za sjednané produkty.

 

Zpracování finančního plánu od Jabloň Finance:

 

Chcete váš osobní finanční plán, ale máte obavu z toho, že vás někdo bude tlačit ke koupi produktů, které nechcete? Pak je tato varianta přímo pro vás! Provedu detailní analýzu současného stavu, příjmů, nákladů a všech aktuálně využívaných finančních produktů, rozebereme spolu, kam se chcete dostat, jaká jsou vaše přání, touhy a cíle. Z těchto dat vypracuji váš osobní plán, který vám poté představím a vysvětlím, jak bude fungovat a jak s ním dále pracovat. Obdržíte profesionální výstup. Nebudu vám nabízet žádné konkrétní produkty.

 

Konzultace:

 

Hledáte pouze odpovědi na vaše dotazy? Pak jsem schopný nabídnout vám konzultaci, kde vám na vše odpovím a nasměruji vás k řešení. Velice si vážím důvěry, kterou ve mě klienti vkládají. Proto vždy zachovávám mlčenlivost o všem, o čem se společeně bavíme. Navíc to po mně vyžaduje zákon č. 101/2000 Sb. O.

Výborně! Zpráva byla přijata.

bottom of page