top of page
 • Tento projekt s názvem Jabloň Finance provozuje finanční poradce 

 • Ing. Radek Bjaloň

 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

 • Mám za sebou 12 let zkušeností na finančním trhu. Získané znalosti a dovednosti mě dovedly k založení vlastního projektu s cílem profesionalizovat svou práci a znalosti finančního poradce a zdokonalovat se v tomto oboru. Ve svém portfoliu mám za dobu 5 let asi kolem 100 klientů , kteří se na mě s důvěrou obrací ve chvílích finančních radostí i starostí. Jsem absolventem odborných kurzů zaměřených na tvorbu finančních plánů, sestavování portfolií, finanční plánování, produktové znalosti, osobní rozvoj, přednášení a výuku ostatních. Také mé studium vysoké školy v oboru Ekonomie a managementu přináší mnoho informací a rozšíření si znalostí.

 • Moje vize “Moje jméno, můj projekt je moje budoucnost” Pracuji tak, aby mé jméno i jméno mého projektu bylo vždy spojováno s kvalitními službami pro klienty. Finanční trh je jedna z nejrychleji se vyvíjejících oblastí. Za dobu mého působení došlo k mnoha změnám, jak na legislativní, tak spotřebitelské úrovni. Těší mne, že se mě daří na tyto změny reagovat a být tak silným partnerem pro mnoho klientů finančního trhu. Mezi tyto klienty patří rodiny, firmy a instituce. Ve své praxi se potkávám i s méně šťastnými případy finančního hospodaření, ke kterým by nemuselo dojít, kdybychom během výuky na školách procházeli automaticky finančním vzděláváním ale bohužel, tohle se neděje ale není všem dnům konec. Mám radost, když se povede naplnit moje motto “Myslíme v souvislostech” a klienti si mohou splnit svůj sen o bydlení, zúročit své peníze, vyřešit finanční starosti nebo se dozví nové informace, které jim pomohou ve finančním plánování. „Mým cílem je spokojený klient, který má přehled.“

 

 • VYBÍRÁM Z FINANČNÍCH PRODUKTŮ DOSTUPNÝCH NA ČESKÉM TRHU. ZÁLEŽÍ MI NA DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCI.

 • Pomáhám mým klientům orientovat se v dnešní obrovské nabídce finančních produktů – což znamená mimo jiné jak zabezpečit svoji rodinu, chránit majetek, zajistit si povinné ručení pro automobil či rozumně zhodnocovat své úspory.

 • Každý člověk a každá rodina má jiný příběh, jiné možnosti a jiné cíle, proto je nutností a naší samozřejmostí individuální přístup, přívětivost a navázání vzájemné důvěry. Upřednostňuji budování dlouhodobých vztahů mezi námi a klienty. Díky všem, co již semnou léta spolupracují a zároveň se těšíme na nové klienty a jejich výzvy!

 

 • Vybírám pro vás nejvhodnější řešení od spousty partnerů. Našimi partnery jsou finanční skupiny a společnosti jako je Allianz, Atlantik, AXA, Conseq, CYRRUS, Česká podnikatelská pojišťovna, Česká pojišťovna, ČSOB, DAS, Equa bank, ERGO pojišťovna, Expobank, MONETA Money Bank, Generali pojišťovna, Hypoteční banka, ING, J&T Banka, Komerční banka, Komerční pojišťovna, Kooperativa pojišťovna, MAXIMA pojišťovna, mBank, Pioneer investiční společnost, Pojišťovna České spořitelny, Raiffeisenbank, Sberbank, UniCredit Bank, Wüstenrot, UNIQA pojišťovna apod.

 

Pracuji pod společností Broker Trust, která největší a nejrychleji rostoucí brokerpool (servisní organizace) pro nezávislé finanční poradce a zprostředkovatele v ČR. Již od roku 2001 vytváří pevné základy finančně poradenským firmám. Tato společnost mi poskytuje tu nejlepší možnost vám nabídnout vše potřebné s nejlepšími znalostmi, které mi byli umožněny získat.

 

Něco o brokerpoolu:

Broker poolová společnost Broker trust a.s. má špičkové zázemí pro více než 2 000 aktivních poradců se denně stará přes 100 profesionálů na centrále společnosti. Rozsah poskytovaných služeb dokresluje téměř 500 finančních produktů v nabídce. To umožňuje spolupracujícím poradcům pokrýt všechny finanční potřeby svých klientů.

Služby Broker Trustu dnes využívají stovky poradenských firem od jednotlivců až po velké síťové firmy. Broker Trust je tak respektovaným partnerem bank, pojišťoven, investičních společností a dalších finančních institucí.

Věk: 33 let

Vzdělání: Vysoká škola podnikání Ostrava​

Vzdělávání: Ekomomie, marketing, koučing, hudba, hudební produkce

Koníčky: Ekonomie, Marketingové a vzdělávací programy, hudba, psychologie, fitness

Podnikání: Hudební produkce, Finanční služby, Koučing,Moderátor, Herec, Bavič

Projekty: Jabloň Music, Jabloň Finance

weby: www.jablonfinance.cz www.jablonmusic.cz www.radekbjalon.cz

životní moto: „Co chceš, můžeš.“

 

Výborně! Zpráva byla přijata.

Výborně! Zpráva byla přijata.

bottom of page