top of page

Co je Jabloň Music ? 

Název projektu Jabloň music vznikl přehozením písmem příjmení zakladatele tohoto projektu Radek Bjaloň alias DJ BJALI. BJALOŇ=JABLOŇ. DJ BJALI, který je zakladatelem a stará se o celkový chod Jabloň Music. DJ BJALI začínal jako DJ a vypracoval se na zkušeného Diskžokeje, moderátora, herce, manažera a hlavně ho to vše baví a naplňuje. Lidé dnes chtějí na své akci člověka, který se dokáže vžít do lidí a naladit se na jejich vlnu. DJ BJALI zkušenosti čerpal z odvětví showbusinessu, herectví, podnikání v MLM projektech. Nezaměřujeme se proto jen na Hudební produkci jednotnou ale spojujeme ji s herectvím, moderováním, zábavou a hlavně s lidským přístupem ke klientovi. SPOJENÍ VŠECH TĚCHTO ODVĚTVÍ, VZNIKÁ VAŠE DOKONALÁ A NEZAPOMENUTELNÁ AKCE.

Jak to děláme?

Naší základnou je hudební produkce a zajištění hudby na vaší akci. To ale není vše, protože chceme být o něco více než konkurence. A co to více je? Zaměřujeme se na komplexní nabídku pro klienta, protože zábava se netvoří jen z hudby ale důležitá je šikovnosti, kreativnosti, nápady daného Diskžokeje, moderátora, baviče a našeho manažera, který se postará o vaše požadavky. Snažíme se proto stále školit své lidi: diskžokeje, moderátory, baviče. Naše největší NOW HOW je v tom, že na akci pošleme jen člověka, kterého to opravdu baví, nedělá to jen pro peníze ale dává do toho srdce. Naši lidé jsou schopni zahrát hudbu, pobavit vás a také moderovat a pomáhat při organizaci  vaší akci. Poradíme vám, podiskutujeme o možnostech a naše práce není jen přijet na akci, odehrát a zase odjet! Mi chceme nabídnout propojení Klient - Diskžokej a to po stránce kvalitní komunikace na vaše přání. Poradíme vám na vaší akci a pomůžeme s tím, co navazuje na naši produkci a může vaši akci dovést k dokonalosti.

Co vše děláme ?

Naše nabídkové portfolio je opravu pestré. Když to vezmeme od malých akcích, jako třeba SVATBY, které jsou naší specialitou, tak až po větší akce a to třeba festival. Dále nabídneme produkci na vaše večírky, narozeniny, firemní akce, přednášky apod. Tím to ale nekončí, protože zvládneme udělat i větší akce, jako jsou plesy, konference, koncerty, sportovní události apod. Dále máme v nabídce oblíbené karaoke party, kvízy, různé společenské hry. Zaměřujeme se i na ty nejmenší a to jsou děti, kde zajistíme produkci na karnevaly, dětské diskotéky, venkovní akce, jarmarky apod. Děláme na míru ozvučení a osvětlení vaší provozovny a to od hotelů, kulturních místností, až po malé místnosti v penzionech apod. Vybavíme vám váš klub technikou, naplánujeme program apod. Naše nabídka je opravdu pestrá a naší předností je zaštítit takové akce od techniky, až po program, reklamu a následnou propagaci. 

bottom of page